Запоріжцям показали де опинилися мешканці інтернату, який закрили

Фото: Альберт Павлов

Ми повідомляли, що підопічних Чернігівського психоневрологічного інтернату силоміць вивезли з приміщення. Комунальну установу «Чернігівського психоневрологічного інтернату» приєднали до «Преславського психоневрологічного інтернату», незважаючи на те, що тема набула суспільного резонансу. Співробітники закладу навіть мітингували в центрі Запоріжжі, біля ЗОДА, однак нічого не допомогло. Про умови у яких зараз перебувають вихованці інтернату розповів директор запорізького благодійного фонду «Щаслива дитина» Альберт Павлов. Об этом сообщает vmirechudes.in.ua со ссылкой на СМИ.Загальною проблемою і в Таврійському, і в Любицькому інтернатах – нестача візків на маленьких колесах. Проблема в тому, що візок видається людині на 2 роки, а зношується за 2 місяці. Дешева річ, якої не вистачає і через яку люди мучаться.Сотні людей, що знаходяться в запорізьких психіатричних інтернатах, страждають від страшної тісноти, убогого дозвілля, відсутності особистого простору. Люди мучаться без адекватної медичної та психіатричної допомоги, обмежень свободи переміщення, нудьги і відсутності зайнятості. У деяких місцях до цього додається смердючий запах в корпусах, нестача сигарет, злодійство і насильство з боку інших підопічних.“В таких умовах особисто для мене незбагненно бажання влади позбутися Чернігівського психоневрологічного інтернату – адже існуючі інтернати потрібно розукрупнювати, а не забивати їх новими вихованцями. У наших інтернатах жахлива нестача персоналу, в деяких випадках одна няня стежить за 30-40 вихованцями, і ні про яку реабілітацію та адекватному врахуванні інтересів вихованців не може бути й мови. Також в інтернатах, розташованих у віддаленій від цивілізації місцевості, велика проблема знайти професійного соціального працівника, психолога, лікаря, реабілітолога, масажиста. В результаті вихованці не отримують тих послуг, які їм держава повинна забезпечити”, – написав – Альберт Павлов.

Він запропонував свій варіант вирішення цього важливого питання:“Ми пропонуємо керівництву облради і облдержадміністрації терміново зібрати круглий стіл для обговорення злочинної недбалості по Чернігівському інтернату і шляхів поліпшення життя 2000 вихованців інших ПНІ Запорізької області. Закликаємо керівництво департаменту соцзахисту перестати пускати “пил в очі” і визнати той страхітливий купу проблем, які є в наших пеньки. Тільки після цього є шанс ці проблеми вирішити” – звернувся Павлов.
Джерело статті: “https://forpost.media/glavnoe/zaporizhcjam-pokazali-de-opinilisja-meshkanci-internatu-jakij-zakrili.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя