Відрізати шлях для відступу: "Кремль запустив "важку артилерію" проти Зеленського", - політолог

Гучна заява президента РФ Володимира Путіна про зрив розведення військ на Донбасі — сигнал Києву. Москва штовхає українську владу на кроки, після яких вже не можна буде здати назад.

Дмитро Корнійчук Об этом сообщает tp0622.in.ua со ссылкой на СМИ.

Слова Путіна з приводу Донбасу у Facebook прокоментував журналіст і політолог Дмитро Корнійчук, передають Патріоти України.

"Кремль запустив "важку артилерію" для підтримки і одночасно тиску на Зеленського — самого Путіна.

Як заявив Путін, Зеленський хоче розвести війська на Донбасі. Але йому заважають націоналісти. Тому Київ повинен проявити політичну волю.

Перекладаємо з мови Кремля. Зеленський взяв зобов’язання перед Путіним ввести в дію Мінські угоди. І повинен їх виконати.

І не треба тепер, заради збереження рейтингу, намагатися імітувати неможливість розвести війська, пригнавши на фронт підконтрольних Авакову (а значить — і Коломойському) "націоналістів". Як і не обдурити Москву мітингами Порошенка, узгодженими з Коломойським-Зеленським.

Насправді Путіну треба, щоб Зеленський зробив такі кроки, після яких вже не можна "здати назад". Одним з таких кроків була згода на "формулу Штайнмайера". Другий — це розведення військ."Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/vidrizaty-shliakh-dlia-vidstupu-kreml-zapustyv-vazhku-artyleriiu-proty-zelenskoho--politoloh-298994.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя