"Відмовилась спілкуватись з колективом": Очільниця МОЗ втрапила у скандал (відео)

Працівники МОЗ хотіли поцікавитися, як чиновниця відреагує на тиск з боку представників своєї команди на держслужбовців, однак зробити це не вийшло.

Зоряна Скалецька Об этом сообщает assessment.in.ua со ссылкой на СМИ.

Міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька під час зустрічі з представниками МОЗ щодо скандалу з командою колишньої глави відомства Уляни Супрун відмовилася відповідати на питання колективу, передають Патріоти України з посиланням на УП.Життя.

За словами одного з учасників зустрічі, після короткої промови Скалецька покинула зал, де проходили збори. "У великому залі зібралося майже 200 співробітників Міністерства охорони здоров’я, хоча конфлікт стосувався винятково директорату, а це приблизно 50 співробітників. Зоряна почала говорити якісь загальні речі, а потім сказала, що 9 хвилин спілкування достатньо і вона йде. А всі питання – в робочому порядку. Потім висмикнула державного секретаря і сказала, щоб він відповідав на запитання. Після цього вона швидко пішла із залу", – описав ситуацію він.

"Ми отримали 9-хвилинну лекцію про важкі часи й те, що всі свої питання до міністерки і її заступників ми повинні надати в письмовому вигляді. Після Скалецька одразу покинула зал, виштовхнувши вперед державного секретаря, щоб той "зібрав питання підлеглих", – прокоментувала керівниця директорату стратегічного планування та євроінтеграції Ірина Литовченко.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/vidmovylas-spilkuvatys-z-kolektyvom-ochilnytsia-moz-vtrapyla-u-skandal-video-297775.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя